23 Ekim
21 Kasım
AKREP Burçunun Özellikleri
AKREP Burcunu Ayında Neler Bekliyor?
AKREP Burcunu 2014'de Neler Bekliyor?

AKREP Burçunun Özellikleri


Akreplerin en belirgin özellikleri nelerdir? Bu Akrep burcuburcun uğlurlu günü, uğurlu sayısı ve uğurlu taşının ne olduğunu merak ediyorsanız işte size tüm yönleri ile Akrep burcu... Akrep burcunun özelliklerini Astrolog Nuray Sayarı, iamkıbrıs.tv takipçileri için anlatıyor. 

AKREP Kadınları


Akrep burcu kadını, daima dikkatli ,ihtiyatlı ve gururu konusunda son derece hassastır.O, dostları ve sevdikleri için pek çok şeye katlanabilir. Ama için için kendisinin üstün olduğunu hisseder. Alçakgönüllü gibi gözükse de zaman zaman kendini beğenmişliğini de hissedebilirsiniz.

AKREP Erkekleri


Akrep burcunda doğan bir erkeğe yakınlık duyuyor veya onu seviyorsanız hem mutlu hemde mutsuz olabilirsiniz. Sizi sevecek, üstünüze düşecek erkek aynı zamanda da bir hayli üzülmenize de sebep olacaktır.

Akrep burcu

 

Grubu : Su
Uğurlu Günü : Salı
Uğurlu Taşı :  Topaz
Uğurlu Sayısı : 9
Renkleri : Canlı kırmızı, siyah
Çiçekleri : Kırmızı karanfil, hanımeli, ateş çiçeği
Kokuları :  Misk, zümbülteber, manolya
Müzik : Marşlar ve canlı parçalar
En Belirgin Özelliği : Kararlılık
En Büyük İdeali : Zenginlik
En Büyük Hatası : Merhametsizlik
En Büyük Arzusu :  Ömür boyu güven

 

AKREP Burçu Olan Ünlüler

Julia Roberts, Meltem Cumbul, Teoman, Hande Ataizi, Süleyman Demirel, Necmettin Erbakan, Mesut Yılmaz, Luis Figo, Picasso, Kemal Sunal, Metin Akpınar, Münir Özkul, Osman Sınav, Richard Burton, Meral Okay, Emel Sayın, Hıncal Uluç, Mustafa Denizli, Selin Denizli, Yılmaz Erdoğan, Ediz Hun, Abdullah Gül, Martin Scorcesse, Pele, Maradona, Meg Ryan, Winona Ryder, Ted Turner, Ethan Hawke, Scarlett Johansson, Goldie Hawn, Leonardo Di Caprio, Calista Flockhart, Demi Moore, Bili Gates, Hillary Clinton, Prens Charles, Jodie Foster, Larry Flyant, Kıvanç Tatlıtuğ, Christoph Daum, Alain Delon, Alaistar Crowley, Dostoyevski, Arzum Onan.
Gözde Mekanlar